US č.38

29.03.2019

Úradná správa Slovenský futsal 38 - 2018/2019 zo dňa 29.3.2019

1·)   Výkonný výbor SF

- oznamuje, že dňa 8.4.2019 sa v Banskej Bystrici uskutoční riadne zasadnutie VV SF

2·)   Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní (Ploštica Ján, exekutiva@futsalslovakia.sk)

- oznamuje klubom s právom účasti vo Varta lige 2019/2020, že povinné stretnutie klubov sa uskutoční 7.4.2019 v Robotníckom dome v Banskej Bystrici; čas a program bude dotknutým subjektom poslaný na oficiálne klubové adresy (pravdepodobný program bude v trvaní od 10:00 do 15:00 h). Zároveň žiada kluby o nahlásenie svojich zástupcov (max. 2) v termíne do 4.4.2019 na adresu exekutiva@futsalslovakia.sk.

- oznamuje klubom, ktoré nemajú povinnosť zúčastniť sa stretnutia klubov, že v prípade účasti ich zástupcu na stretnutí klubov 7.4.2019 v Robotníckom dome v Banskej Bystrici, treba nahlásiť zástupcu klubu v termíne do 31.3.2019 na adresu exekutiva@futsalslovakia.sk.

- oznamuje futsalovej verejnosti, že pripomienkovanie noriem SF môžu realizovať na webstránke Exekutívy SF na uvedenom linku: www.futsalexekutiva.sk/kontakt, v termíne do 4.4.2019. Následne budú predložené návrhy predložené na pripomienkovanie orgánom SF.

- žiada kluby hrajúce Play Off, aby v termíne do 10.4. nahlásili na adresu exekutiva@futsalslovakia.sk svoje nominácie do ankety Hráč mesiaca marec.

- oznamuje úradný hrací čas 1.stretnutia semifinále Play off

· Pinerola Futsal 1994 - Wild Boys ´02 Bratislava, piatok 5.4.2019 o 20:30, Hant Aréna Bratislava

· MIMEL Lučenec - ŠK Makroteam Žilina, piatok 5.4.2019 o 19.00, ŠH Aréna Lučenec

3.) Exekutíva v oblasti riadenia R a DZ (Marcel Budáč, rozhodcovia@futsalslovakia.sk)

- delegovanie R a D na 3. kolo semifinále play-off:

05.04.2019

19:00 Mimel Lučenec - ŠK Makroteam Žilina (Fischer, Botka, Havrila, Kuspan)

20:30 Pinerola Futsal 1994 - Wild Boys ´02 Bratislava (Belavý, Ježík, Budáč ml., Hrmo )

- zmeny delegovania:

30.03.2019

20:00 ŠK Makroteam Žilina - Mimel Lučenec (Matula za Budáč ml.)

20:15 Wild Boys ´02 Bratislava - Pinerola Futsal 1994 (Peško, Kopec, Grom, Kubinec)

- delegovanie na prípravný dvojzápas proti Egyptu:

09.04.2019 v športovej hale Levice: 19:30 Slovensko - Egypt (Peško, Belavý, Budáč ml.)

10.04.2019 v športovej hale Štiavničky v Banskej Bystrici: 19:30 Egypt - Slovensko (Belavý, Peško, Ježík)

3.) Exekutíva v oblasti mládeže (Dušan Štaffen, mladez@futsalslovakia.sk)

- Exekutíva SF v oblasti riedenia mládeže na základe rozpisu súťaže a konečného poradia v súťaži FEJ U-20 oznamuje rozpis zápasov pre FINAL FOUR Slovenského pohára 2019 (streda 10.04.2019, ŠH Badín) nasledovne:

12.00 hod. NLF Olympia Košice - FC Spartak Trnava-futsal

13.00 hod. FK Ekoprim Prešov - MŠK Žilina FUTSAL

14.15 hod. zápas o 3.miesto

15.15 hod. finále

16.30 vyhlásenie výsledkov FEJ U-20 a FINAL FOUR U-20

Voči rozhodnutiam Exekutívy SF je možné podať odvolanie v zmysle RS alebo SP SF.